Компанія “Казковий двір” – це український постачальник дитячих ігрових і спортивних майданчиків, що динамічно розвивається .

За час нашої діяльності та розвитку ми пройшли шлях від невеликого цеху до крупного сучасного підприємства. За час свого існування ми зуміли стати одним з провідних виробників і постачальників грального обладнання на ринку Західної України.

Наша команда професіоналів працює для Вас:

    • відділ продажу і логістики, що буде супроводжувати Вас на всіх етапах виконання Вашого замовлення, від проектування до шеф-монтажу;

 

    • команда технологів, художників і дизайнерів, завдяки яким Ви зможете мати безпечне, яскраве, сучасне, дитяче ігрове та спортивне обладнання з урахуванням всіх Ваших побажань;

 

  • фахівці металообробного, деревообробного, фарбувального і складального цехів, які на високотехнологічному сучасному обладнанні виконають будь-яке Ваше замовлення в максимально короткий термін.

Працюючи з приватними особами, а також великими організаціями, ми проявляємо максимальну увагу до кожного покупця незалежно від типу і обсягу замовлення.

Наша продукція втілює задоволення і радість дітей будь-якого віку.